Краса по-українськи

Національний костюм

А що ви знаєте про український етнічний одяг? Cьогодні я вам розкажу про абсолютно новий погляд на українську етніку від дизайнера Домініки Дикої.

Домініка є керівником арт-майстерні ‘’Треті півні’’. І от нещодавно вона взялася за активне вивчення старинних образів і архівних фотографій українського національного одягу. Ці матеріали надихнули її на переосмислення образів української етніки.

Україночка

Особливу деталь у своїй колекції українського етнічного одягу майстриня приділила головним уборам.  Саме вони так чітко і тонко підкреслюють красу українських дівчат і жінок.

Ця унікальна колекція одягу не тільки по-особливому розкриває образи наших українських красунь, але і переносить крізь віки у наші дні традиції і культурні цінності українського народу.

Осінній образ

Чарівні образи українок Домініка об’єднала у фото проект, також вийшов календар на 2016 рік.

Також цікавий факт, в старину – ці головні убори з колосків і квітів носили незаміжні дівчата на знак своєї ‘’чистоти’’.

Дівчинка

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>