Хочеш сукню? – Cтвори її!!!

Принцеса

Що робити, коли хочеться завжди бути принцесою у неймовірних сукнях, а тобі 18 і не вистачає грошей? Вихід є – шити одяг самій!

Так вирішила 18-річна дизайнер Анжела Клейтон. Нещодавно вона створила неймовірну колекцію суконь і вже зараз відомі кутюр’є пророчать їй велике майбутнє!

До моменту створення своєї першої колекції Анжела йшла аж 4 роки. Так, вже в 14 років вона дуже любила косплей (шкільна форма з японських мультфільмів), але купити такі наряди у Анжели не було можливості. І саме тоді вона створила свою першу сукню, на пошиття якої у неї пішло 2 місяці.

Герцогиня

На даний момент Анжелі подобається створювати більше  сукні з різних історичних епох. Кожен її образ захоплює дух, адже він ідеально пошитий і продуманий до дрібниць!

 Молодій майстрині подобається ставити особисті рекорди – на одну з суконь у неї пішло 250 годин роботи і 11 метрів тканини!!!

Зимове плаття

Вже зараз Анжела Клейтон зізнається, що все робить для того, щоб дизайн одягу став справою її життя. Вона просто фанатіє від самого процесу, коли задум з голови ‘’чарівним’’ чином перетворюється на реальність.

Біле плаття

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>