Within temptation feat tarja turunen – paradise: творіть, а не знищуйте!

Бог і природа
Зважаючи на ситуацію у країні і траур за загиблими, сьогодні зовсім не має настрою розмовляти про високе мистецтво. Але життя наше не закінчується, і так сталося що за нашу подальшу долю ми мусимо боротися.

Зараз з радіостанцій і ефірів лунають безліч пісень з закликом боротися за свою честь і свободу. І я хочу доєднатися до цих акцій медіа ресурсів, і познайомити вас з новою роботою Шарон ден Адель і її гурту Within Temtation і незрівнянної Тайри Турунен – Paradise.

І хоча слова пісні дійсно йдуть в повний унісон з нашим майданом, основну вашу увагу я хотів би звернути саме на кліп. По-перше, першокласна робота з чудовою картинкою, ну, а по-друге, кліп про те, до чого ми доводимо нашу природу, і що за те, щоб дихати на цій землі, ми маємо боротися за її чистоту!

Але, крім основного сюжету, тут криється і прихований зміст, який, я впевнений, ви побачите, шановні читачі.

Отже приємного вам перегляду і… тримайтеся!


P.S. З неділі статті відновлюються у звичайному режимі!

Within temptation feat tarja turunen – paradise: творіть, а не знищуйте!: 2 коментаря

  1. ДУЖЕ ПРАВИЛЬНО СКАЗАНО ОЛЕКСАНДР. МИ НЕ ЗАДУМУЄМОСЬ НАД ТИМ, ЩО РОБИМО.ШО ВІДБУВАЄТЬСЯ У НАШОМУ ЖИТТІ. ЛЮДИ ЗАДУМАЙТЕСЬ НАД СВОІМ ЖИТТЯМ. БАЖАЮ ВАМ УСЬОГО НАЙКРАЩОГО. А ОЛЕКСАНДРУ БАГАТО ГАРНИХ СТАТЕЙ.!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>