Фотоконкурс ‘’Здоровий спосіб життя з Воробусом’’

Vorobus
Сьогодні я хочу поділитися з вами, шановні читачі, інформацією про цікавий конкурс, який проводить мій хороший друг і колега – блогер Ігор Воробій. Крім того, що Воробус  любить футбол, він також дуже успішно веде свій особистий блог і частенько влаштовує на ньому цікаві конкурси. І ось нещодавно стартував його новий фотоконкурс ‘’Здоровий спосіб життя з Воробусом’’.

До 01 грудня 2013 року всі бажаючі можуть відправити одне своє найкраще фото, що відповідає тематиці конкурсу, придумати для нього влучне гасло і виграти приємні призи.
Я думаю, не потрібно пояснювати, що означає здоровий спосіб життя. Для когось це участь у спортивних іграх, для когось тренування в залі, туристичні походи, танці…і ще безліч варіантів, як весело, здорово і продуктивно прожити своє прекрасне життя. Воробус дуже хоче, щоб ви поділилися цими моментами з ним і всіма читачами його блогу.
Щодо призів, то це футболка і кепка за перше і друге місце відповідно, а також поповнення мобільного на 20 грн. за почесне третє місце.
Так що, грайте і вигравайте! Додаткові подробиці конкурсу: як відправити фото на конкурс,  склад журі і інші нюанси ви можете дізнатися тут.

Фотоконкурс ‘’Здоровий спосіб життя з Воробусом’’: Один коментарій

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>