Золото і жінки: неймовірна краса жіночого тіла

Жінки

Одно разу дівчина з Ісландії вирішила присвятити своє життя популяризації красі жіночого тіла. Так як Кітті фон Самтайм по спеціальності режисер, саме з цієї позиції вона і вирішила презентувати свій проект ‘’Дивні дівчата.’’

Кітті ось вже декілька років створює невеликі, але дуже цікаві відео, що виспівують красу жіночого тіла.

Вона запрошує на зйомки незнайомих жінок, різних національностей, будови тіла, різного віку тощо і дає їм волю! Так саме з метою вивільнити справжнє жіноче Я було створено її проект; у русі дівчата абсолютно вільні і кожне відео Кітті у частині дівочих рухів – це абсолютна імпровізація! Також слід зауважити, що у її відео приймають участь виключно жінки з вулиці, а не підготовлені моделі.

Жінка

Останнє відео з проекту побачило світ буквально декілька днів назад і називається ‘’Обійми мене’’. Музикальний супровід належить дуету Creepі співачці Sia.

Це відео знімалося у темній кімнаті з дзеркалами, підлога там була покрита вулканічним пилом, і жінок позолотили спеціальним нетоксичним матеріалом.

Одже дивимося і насолоджуємося!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>