Враження від перегляду фільму ”Дюнкерк”

Дюнкерк

Вже близько двох тижнів я читаю тільки схвальні відгуки про новий фільм Крістофера Нолана -  Дюнкерк. Звісно ж, я вирішив перевірити, наскільки це правда…

Насправді в сьогоднішньому коміксованому кіносвіті зняти кіно про війну – це вже подвиг! Правда фільм навіть не стільки про війну, а про людяність, хоробрість і подібні якості. Військова драма – так я б охарактеризував жанр цього фільму.

Отже, Франція, портове містечко Дюнкерк, над яким звужують кільце німці. Проводити військові дії вже немає сенсу, і потрібно евакуювати близько  400 000 військових. Хтось скаже – нереально.., але історія нам говорить інакше!

Ну почнемо трохи з мінусів. Це, так звані, звичайні кіно-ляпи, плюс з точки зору військових дій – деякі абсурдні речі – наприклад виліт аж ТРЬОХ британських літаків на допомогу в Дюнкерк і т.п.

Але саме цьому фільмі ці мінуси абсолютно не псують враження, бо фільм трохи не про це, як я писав вище.  Нолан завжди славився своє атмосферою у фільмах, і Дюнкерк – не виключення.

Актори – як такових, головних ролей у фільмі практично немає (теж доречі, дуже цікавий хід, який показує, що перед війною, насправді, всі рівні), і всі актори, навіть масовка передали тематику фільму просто блискуче! Дуже важливо, що актори не перегравали і не додавали цій важкій ситуації певного комедійного фарсу (як це часто буває у військових фільмах).

Музика у фільмі на 100 % у яблучко, не гнітить, а саме допомагає відчути атмосферу фільму.

Операторська робота – теж на висоті!

Нолан знову створив – ні, не шедевр, але, справді Хороше кіно, яке варто переглянути і дещо зрозуміти для себе;  8 з 10  – моя оцінка!

Фільм ще йде у кінотеатрах, тож покваптесь!

P.S. був у звичайному залі, раджу все таки IMAX, у цьому фільмі великий екран – це справді важливо!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>