Відкриття фестивалю ”Wiz-Art-2017”

Відкриття

Нового фестивалю Wiz-Art я чекав з нетерпінням, адже дані покази – це не просто естетика кіно, це дещо значно більше! І ось воно – відкриття десятого міжнародного фестивалю короткометражних фільмів – ‘’Wiz-Art-2017’’.

Цього разу організатори, на мою думку, просто ідеально продумали програму відкриття.

Відкривала святковий вечір львів’янка Мар’яна Клочко з просто космічною музикою і текстами, і все під акомпанемент лише акустичної гітари. Це було моє перше знайомство з творчістю львів’янки, і можу сказати, що це був не просто концерт, а справжній музичний перфоманс, під час якого я просто втратив землю під ногами і занурився з головою у свої мрії. Ну а пісня під калімбу – це просто без слів!

Мар'яна Клочко

Центральною подією звісно був показ. Мені дуже сподобалась фраза Світлани Шимко з журі цьогорічного фестивалю, що вона очікує на фільми, що будуть лишати питання після себе… І такі фільми були; насправді цей показ був самим філософським з усіх показів відкриття Wiz-Art, на яких я бував. Чого вартують тільки історія динозавра Сітіраті, ну а ‘’Звичайний’’ – це 9 хвилин, що зірвали мені дах, причому, що фільм був без слів!!! Також Світлана Шимко презентувала свою документалку – Ленінопад про плинність нашого буття.

Глядачі

Ну а далі приємний сюрприз від організаторів – міні-фуршет на честь відкриття і ді-джейський сет від Nani. Люди ділилися враженнями і веселилися.

Далі нас чекають ще 4 насичених дні фестивалю і я запрошую всіх трохи оживитися разом з фестивалем Wiz-Art, зустрінемося на показах!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>