Вечора кіно в Макочі: фільм ”Політ горобців”

Пісня горобців

З приємністю хочу повідомити, що з 27 травня 2014 року у чайній ‘’Макоча’’ (м. Львів, вул. Дрогобича,8) на вас чекають фільми з усіх куточків нашого світу, фільми про кохання, матеріальні блага, проблеми, радості і біди – фільми про Життя! Кожного вівторка 0 19 00 буде відбуватися черговий кінопоказ.

Зразу хочу сказати, що це не буде арт-хаус, просуванням якого зараз активно займається Львівський палац мистецтв. На вас очікують з одної сторони незвичайні, а з іншої сторони – буденні життєві історії, кожна з яких неодмінно зачепить вас за живе. Фільми підбирає сам власник чайної ‘’Макоча’’ – Дмитро Данілов, а смак у нього відмінний, у цьому я міг переконатися позавчора.

На першому вечорі кіно ми дивилися іранський фільм ‘’Пісня горобців’’. Мешканець сільської місцевості Карім працює на страусиній фермі і життя його тече, як у більшості мешканців Ірану і всього світу – заробити гроші і прокормити сім’ю (а вона у нього велика – жінка, син і двоє дочок). І, звісно, що у цьому нічого поганого немає. Але…

В один прекрасний день з головним героєм стається аж дві неприємні події – його старша донька губить свій слуховий апарат, а його самого звільняють з роботи за те, що один з страусів втік. З цього починаються пригоди головного героя, якому потрібно не тільки кормити сім’ю, але і придбати для дочки недешевий, новий слуховий апарат. Через погоню за заробітком і матеріальним добробутом головний герой переосмислює своє життя і розуміє, що жити щасливо можна лише тоді, коли матеріальні прагнення будуть поєднуватися з духовними.

Я думав розказати сюжет більш докладніше, але, при бажанні, все побачите самі (я думаю, фільм без проблем можна знайти в інтернеті). Раджу дивитися оригінальною мовою з субтитрами.

Наскільки зрозумів я, автори фільму показують нам типовий іранський побут, і за допомогою цього фільму автори хотіли  привити іранцям нові європейські духовні цінності. Але фільм є приємним, цікавим і корисним не тільки для іранського народу, але і для глядачів у інших країнах світу. Цей фільм показує нам, як можна жити у гармонії з самим собою, з сім’єю, друзями і з усім світом. Кожен з глядачів, я впевнений, почерпне з цього фільму щось для себе.

 Отже, фільм ‘’Пісня горобців’’ однозначно рекомендую до перегляду. А на майбутні покази запрошую кожного вівторка у Макочу. Вартість – 30 грн., або, при замовленні чаю, – безкоштовно!

Слідкувати за анонсами майбутніх сеансів і інших цікавих подій в Макочі ви можете тут.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>