Український мюзикл ”Трубач”: враження від перегляду

Трубач

Вчора у кінотеатрі Планета Кіно Imax у Львові, на запрошення Романа Голубовського, я, разом з колегами – львівськими блогерами,  відвідав прем’єру українського мюзиклу ‘’Трубач’’.

Зал був, на диво, практично порожнім. Хоча, з іншого боку, така ситуація просто пояснюється ситуацією у країні.

Але позитив завжди і при любих обставинах має бути невід’ємною частиною нашого життя. І надзвичайно приємно, що подарували нам його цього вечора саме українці!

Коротко про сюжет. Молодий талант Коля Шевченко – трубач, який не тільки віртуозно грає на трубі, але і сам пише музику, потрапляє у неприємну ситуацію: його улюблений викладач у музичному гуртку ламає ногу, і після цього новий викладач виганяє його з гуртка напередодні важливого виступу. Чи не втратить Коля віри у себе і у свій талант? Саме це ви і зможете довідатись, переглянувши цей фільм.

Фільм анонсується як сімейний, але особисто я не рекомендував би його для перегляду дітям років до дванадцяти. Так,цей фільм дуже веселий і позитивний, але по суті – компонування сюжету, музики, пісень, гри деяких акторів у мене склалося враження, що на екрані був не сюжетний фільм, а, якби це сказати… повний Фарс!

Отже переглянувши цей фільм, ви не знайдете у ньому якоїсь моралі, але то, що відпочинете, це точно. Взагалі ‘’фарсовий’’ прийом, який був використаний у цьому фільмі, я зустрічаю не вперше. Плюс у тому, що завдяки такому ‘’вінігрету’’ вас до кінця фільма приковує до екрану, такі фільми точна не можна назвати нудними. Але от вражень, як такових, після перегляду фактично не лишається.

Окреме слово також хотілося сказати про неперевершений саундтрек від Сергія Рябцева – учасника всесвітньо відомого гурту «Gogol Bordello». Однак, знову ж таки, як Сергій не намагався (а це відчувалося у музиці), назвати цю драйвову і класну музику дитячою також язик не повертається.

Але саме головне, що хотілося б відзначити беззаперечний факт – ‘’Трубач’’ – це величезний крок уперед  для сучасного українського кіно!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>