Український короткометражний фільм ”Міна”: потрібна допомога!

Бронетранспортер

Вже практично протягом року Україна живе у стані війни. І не секрет, що російські ЗМІ ведуть з Україною і всім світом ще  і війну інформаційну.

До того ж, потрібно відзначити той факт, що більшість Європи, та що приховувати, і  певна частина України сприймають цю війну тільки через призму телевізійних новин, як щось далеке.

Саме з метою розкриття правди про війну на Сході для самих українців та і для всієї Європи, група ентузіастів вирішила відзняти художній короткометражний фільм ‘’Міна’’. Самі автори фільму кажуть, що ті, хто перегляне дану стрічку, сповна зануряться у цю жахливу реальність, в якій живуть зараз мільйони українців.

Герой фільму

Сюжет фільму розповідає нам про художника Гену, що через непорозуміння з своєю дівчиною, родиною і односельцями під час війни на Донбасі, вирішує втекти до Києва в надії на краще життя. Але, коли до автобусу залишається декілька годин, на його шляху постає спражня перешкода, що може коштувати йому життя.

На даний момент фільм вже відзнято, залишилась стадії «post-production»і реклама – просування фільму. Саме на це в авторів і не вистачає коштів, і вони просять нашої з вами допомоги. За умови зібрання 84 000 грн., вони обіцяють презентувати фільм і зайнятися його активним просуванням не тільки в Україні, але і у всьому світі. У планах прем’єра фільму у Каннах і боротьба за висування на премію Оскар.

Зруйнований міст

Допомогти авторам ви можете за цим посиланням.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>