Цитати Одрі Хепберн

Одрі Хепберн
4 травня виповнилося 85 років з дня народження британської і американської кіноактриси Одрі Хепберн.

На честь ювілею великої актриси пропоную ознайомитися з цитатами Одрі, за допомогою яких ми можемо дізнатися більше про її погляди на життя, та і взяти багато що для себе особисто.

«Якщо тобі знадобиться рука допомоги, знай — вона у тебе є — твоя власна. Коли ти станеш старше, ти зрозумієш, що у тебя дві руки: одна для допомоги собі, інша, щоб допомогти іншим».

«Мені не потрібне ліжко, щоби довести свою жіночність. Я можу бути сексуальною, просто зриваючи яблука з дерева чи стоячи під дощем».

«Я пишаюся, що займалася справою, яка приносить задоволення, створює красу, пробуджує совість, викликає співчуття і, можливо, саме головне, дає міліонам можливість відпочити від нашого жорстокого світу».

«Брак — це життєвий контракт. Доки людина не зрозуміє своїх глибинних бажань, вона не може піти на подібний крок. Я все ще пізнаю саму себе… Я ще багато чого не знаю, але обов’язково дізнаюся. От чому я не хочу бути пов’язаною з чимось чи кимось».

«Кажуть, любов — самий вигідний вклад, чім більше віддаєш, тим більше отримуєш у відповідь. Не в цьому справа: любов самий унікальний вклад — чим більше її даруєш, тим більше народжується в нас самих. Якщо б всі це розуміли, наскільки простіше було б жити».

«Люди набагато більше, ніж речі, потребують, щоби їх підібрали, полагодили, знайшли їм місце і пробачили; ніколи нікого не викидайте…»

Джерело: adme.ru

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>