Тіні незабутих предків

Тіні незабутих предків
Нещодавно по радіо почув цікавий і актуальний анонс, що в Україні повним ходом йде робота над новим українським фільмом “Тіні незабутих предків”, режисер – Любомир Левицький.

З першою режисерською роботою Любомира український глядач вже мав змогу познайомитись – це була горе-славнозвісна “Штольня”. Поки що це саме тупе з українського кіно, яке я бачив. Але перший млинець, так би мовити, завжди комом. Хочеться вірити в майбутнє українського кіно і в талант Любомира.

Але від кіно жанру, з якого він почав, відступати не буде – це знову буде містика з елементами жахів. Сюжет буде пов’язаний з легендою про мольфарів і таємною книгою, таємницю якої мають розгадати молоді студенти. Чимось фільм буде схожий на відомий фільм жахів “Пункт призначення”.

Сам автор конкретизує, що сам фільм знятий і оснований на атмосфері повісті Михайла Коцюбинського “Тіні забутих предків”, але по сюжету абсолютно не пов’язаний з геніальним фільмом Сергія Параджанова.

На рахунок акторського складу, поки що відомо тільки, що одну з головних ролей виконає онук Богдана Ступки – Дмитро Ступка.

Зйомки фільму проводились в Карпатах і Прикарпатті. Також цікавим є той факт, що оператора запрошено з Голівуду.

На данний момент зйомки вже на завершальній стадії, прем’єра запланована на 13 червня 2013 року.

Що ж, з нетерпінням чекаємо і сподіваємось, що Любомир Левицький зробив роботу над помилками.

Тіні незабутих предків: 4 коментаря

  1. Цікаво, цікаво, але є два моменти ще які би хотів спитати автора:
    1. Чому “Штольня” тупе кіно? Як на мене хороше і навіть таки добре.
    2. Коли можна буде побачити кіно “Синевир”, що знає по цьому питанню автор?

  2. На рахунок “Штольні” фінальний розв’язок, на мою думку, абсолютно нівелює більш менш непоганий розвиток подій в самій штольні. Коли кожен глядач очікував грандіозного завершення цієї історії, тут… на тобі.

    А Синевир останній раз переносився на січень цього року, і ось недавно від продюсера стрічки стало відомо, що фільм в черговий раз переноситься на квітень 2013 року.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>