Технологія 4DX – повне занурення, чи мильна бульбашка?

4DX

Відколи у Львові відкрився новий кінотеатр Планета Кіно і довгоочікуваний зал 4DX, більшість львів’ян мріють побувати там і оцінити, що ж воно таке, то 4DX. І, звісно, я не виключення. І от сьогодні я вирішив протестувати даний зал і подивитися нового – старого Термінатора.

Щодо фільму, то по суті – це, нажаль, всього лиш насмішка над всією сагою про Термінатора і зайвий привід просто заробити пару тонн баксів; сумно! Але моя розповідь сьогодні про кінозал, а не про фільм.

Отже, крісла, як особисто для мене, надзвичайно некомфортні; на них просто не можливо спертися повністю, тому що ваша спина тоді буде почувати себе, м’яко кажучи, незручно.

Ефекти – з усіх заявлених реально впливають на занурення у фільм – тільки рух крісел і стискання лопаток, коли когось вбивають (особливо ефектно це працює, коли якісь події у фільмі є спонтанними для глядача). І… все!!!

Всі решта ефектів і звуків навпаки – дуже сильно заважають комфортно дивитися фільм. Заявлених запахів я взагалі не відчув. Ефект води, як я зрозумів з крісел з пультом можна відключити самому, хоча я хотів отримати емоції наповну, тому його не вимикав.

Ну і плюс до всього – надзвичайно маленький екран по зрівнянню з залом Аймаксу та і ще звичайне 3D, що теж далеко не сприяє повному зануренню у фільм.

Враження у мене в сукупності залишилися дуже негативні, однак є невелика надія, що така неприємність була саме з Термінатором, і в інших фільмах всі ці нюанси будуть продумані краще. Хоча, як витримати ці крісла?

А яка ваша думка, шановні читачі, стосовно 4DX, тих, хто вже встиг відвідати сеанси?

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>