Сюрреалістичні малюнки Андрія Паніна

Андрій Панін
Останнім часом російське кіно стрімко втрачає найкращих акторів і режисерів. Поціновувачі російського кінематографу вже знають, що 06 березня 2013 року у віці 50 років трагічно і загадково помер талановитий і харизматичний актор Андрій Панін.

Його смерть до сих пір викликає більше запитань ніж відповідей. Тіло Андрія Паніна знайшли в його квартирі. Які тільки версії не висувалися – вбивство, насильницька смерть, нещасний випадок. Але, врешті решт, слідство зупинилося на версії нещасного випадку: актор впав з висоти свого власного росту  і помер від черепно-мозкової травми.

Завжди сумно, коли з життя йдуть такі талановиті люди, але Андрій залишив по собі пам’ять у вигляді прекрасних фільмів і театральних вистав з його участю, а також… дивних сюрреалістичних малюнків.

Оцінювати сюрреалізм завжди важко, та я думаю, у даному випадку, і не потрібно цього робити. Головне те, що Людина Творила, і все що було на душі, виливала на папері, і звісно ж, у своїх багато численних персонажах у кіно.

Можу лише сказати про свої відчуття, що його художні роботи явно не для дітей, виконані у цікавій техніці і тримають у напруженні  глядача.

Головне, що ще раз на дії підтверджується приказка ‘’Талановита людина – талановита в усьому’’!

Вічна тобі пам’ять, Андрію.

P.S. Друзі і рідня актора заявили, що наступного року відбудеться виставка художніх робіт Андрія.  А допоки оцінку його художньої творчості ведуть як психіатри, так і художні експерти.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>