Створіть короткометражку разом з Wiz-Art

Wiz-Art

У кожного з нас є своя мрія і всі ми робимо все можливе, щоб вона здійснилася. Але часто для справжніх і щирих мрійників доля дарує унікальні шанси. Отже сьогодні я якраз і розкажу вам про шанс, який дарує мистецька формація Wiz-Art (відома широкому загалу проведенням однойменного фестивалю) для всіх тих, хто цікавиться кіномистецтвом і хоче розвиватися у ньому.

Отже Wiz-Art разом з Міжнародним фондом ‘’Відродження’’ оголошує прийом заявок ваших кінопроектів для короткометражних фільмів соціальної тематики. Проекти трьох переможців будуть повністю, або частково профінансовані.

Звісно, як це буває у таких випадках, є декілька умов, які мають дотримуватись конкурсанти:

-       тематика, цього року – це примирення і соціальна інтеграція у суспільстві (постконфліктне врегулювання);

-       тривалість фільму не більше 15 хвилин;

-       зйомки мають відбуватися у Львові і Львівській області;

-       само собою, що перед подачею заявки ви маєте мати повністю сформовану команду – актори, оператори, режисер тощо.

Отже, для того, щоб подати свій проект, вам потрібно заповнити форму за цим посиланням, і направити разом з додатковими матеріалами на info@wiz-art. Заявки приймаються до 16 серпня 2015 року.

Не проґавте такого шансу і успіху всім учасникам!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>