Студія ”Pixar”

Pixar
Як відомо, для будь-якого блогера завжди є актуальним питання інформації, а саме – аналізу новин як в Україні так і світі. Я теж намагаюся не відставати від просвітницької функції Інтернету, і відвідую безліч сайтів різної тематики. Один з блогів, який я часто відвідую, є Поради подруги моєї хорошої знайомої Юлії (не дивуйтеся, що я там забув; на мою думку, тематика цього блогу буде цікава як жінкам, так і чоловікам). Так от, в одному із постів вона згадала про студію Pixar, яка є одним з грандів світового анімаційного мистецтва.

Заснував студію Pixar відомий всім кіноманам Джордж Лукас, правда на початках вона називалася «Computer Division» і була лише комп’ютерним підрозділом Lucasfilm.Свою назву студія здобула у 1986 році, коли студію купив Стів Джобс. У 2006 році студія злилася з іншим монстром Walt Disney Pictures.

Такі повнометражні мультфільми студії, як Історія Іграшок, В пошуках Немо, Пригоди Фліка і Корпорація монстрів зробили їх найбільш комерційно успішною анімаційною студією в історії кінематографу.

Але славиться студія Pixar і своїми короткометражними мультфільмами, які, правда, мало відомі українському глядачеві. Сьогодні я хочу закрити цю прогалину і пропоную з задоволенням переглянути цю прекрасну анімацію.
Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>