Шварцнегер повертається


Так вже сталося, що кіномистецтво в Україні вже давно мертве і це факт. Фільми, що зараз поодиноко знімаються в Україні – це так званий український авангард, який, до того ж, сильно попахує театральним мистецтвом. А, все ж таки, кіно – це самодостатній вид мистецтва, який ми так любимо. Тому перша стаття цієї рубрики, нажаль не буде стосуватися України, а розказати я хочу про одну з найочікуваніших подій у світі кіно в 2013 році – повернення старого культуриста Арнольда Шварценегера на телеекрани.

Хтось мені скаже, що Арнольд давно повернувся у кіномистецтво і знявся у “80 днів навколо світу” і “Нестримні 1,2”. Але це були всього на всього епізодичні ролі. І ось 18 січня 2013 року відбулася прем’єра фільму “Останнє протистояння”, у якому жалізний Арні зіграв, нарешті, головну роль.

Отже, декілька слів про сюжет. Події фільму відбуваються в місті на кордоні між США і Мексикою. Шериф Оуенс, у минулому поліцейський, якого звільнили за провал операції. Оуенс живе тихим розміреним життям, яке закінчується після того, як у місті шерифа з’являється наркоторговець з поплічниками, який втік з в’язниці. Оуенс і поліція міста мають стати на перешкоді їх шляху до волі. Сюжет, звісно, простіше нікуди! Але з Арнольдом, я думаю, нас чекає цікаве видовище! Прем’єра фільму в Україні запланована на 21 лютого 2013 року.

Що ж сказати про Арні, як про актора? Мені ніколи не подобалася його акторська гра, виключенням є тільки Термінатор 1, де він просто неймовірно зіграв кіборга-вбивцю. Але у Арнольда є просто незрівнянна, особлива харизма, яка нівелює огріхи в його акторській грі, і завдяки якій ми завжди з щирим задоволенням дивимося його кіно роботи.

Тому особисто я радію його поверненню на екрани і впевнений, що у Арні є ще порох у порохівницях і він покаже молодим акторам гідний приклад, як один образ “непереможного героя” може бути завжди цікавий і актуальний.

Дуже хочеться побачити і в українському кіно таких непереможних героїв. Даєш перший український бойовик?

А зараз пропоную подивитись трейлер до цього фільму.

Шварцнегер повертається: Один коментарій

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>