Шалений Макс 4: дорога успіху

Шалений Макс

Вчора у кінотеатрі я подивився фільм ‘’Шалений Макс: Дорога гніву’’. Ніколи б не подумав раніше, що колись захочу написати рецензію до американського фільму жанру екшн, але просто не можу стриматися…

Цей фільм – вде четверта частина пригод про шаленого Макса. У перших трьох частинах франшизи знявся неперевершений Мел Гібсон. А перша частина була внесена навіть до книги рекордів Гіннесу, як самий прибутковий фільм у світі на той час. Прибутки від його прокату перевершили бюджет аж в 286 разів, а нікому не відомий режисер Джордж Міллер став відразу культовою особистістю у світі кінематографу.

Зізнаюся чесно, перші 3 частини я не дивився. Але на цей фільм  вирішив піти завдяки переглянутому трейлеру. І не прогадав.
Сюжет – простенький, але сюжет! Привласнення земних благ однією людиною  і пошуки виживання для всіх інших, боротьба з узурпатором.  Все чітко, ясно і зрозуміло. Режисер фільму – незмінно Джордж Міллер.

Головні герої –  Макс і імператриця – Том Харді і Шарліз Терон. У Тома, потрібно зізнатися, була не надто складна задача в плані акторської гри, але він спрацював дуже професійно, значний успіх його ролі проявляється… у міміці. Так саме міміка ‘’зробила’’ його акторську гру. У Шарліз роль було набагато серйозніше, і вона з нею також впоралася просто прекрасна. Саме її незрівнянний акторський образ забезпечив частину успіху цьому фільму.

Правила пустелі

Також потрібно відзначити масовку напів мерців: одна з найкращих масовок за всю історію кінематографу, на мою думку.

Cаундтрек – дуже цікавий пост апокаліптичний рок. Нажаль, не знаю автора, але музика у фільм вписалася на 100%.

І нарешті спец ефекти і битви в погонях. Тут навіть важко щось казати, але дуже хочеться вжити одне слово – ідеально!!! Я ніколи не бачив настільки продуманих битв, кожна секунда боротьби між сторонами просто надзвичайна! Завжди виникала одна думка – як вони це зняли? Самих спец ефектів у фільмі не так багато, але вони також на висоті.

При перегляді цього фільму я в перший раз в житті повністю на 100% занурився в його атмосферу, про себе радів успіхам героїв, переживав, радив як зробити в цій чи іншій ситуації.

Я думаю, з певних причин, ця стрічка не зможе увійти в золотий фонд американського кінематографу. Екшни критики не дуже в Америці підтримують.

 Але стрічка ця унікальна, і, сподіваюся, завдяки нам – глядачам, її запам’ятають.

Тепер обов’язково перегляну три минулі частини!

Браво Джордж Міллер! І всі, хто ще не встиг – мерщій до кінотеатрів!!!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>