“Санта-Барбара” про Шевченка


Ні для кого не секрет, що серіали у нашій країні зараз особливо популярні, але, нажаль, їх якість бажає кращого; наш ефір заполонили низькопробні детективи і мелодрами. І щоб виправити цю ситуацію, народний депутат Олександр Бригинець запропонував зняти нашу “Санта-Барбару” про життя нашого славетного співвітчизника Тараса Григоровича Шевченка.

Він вважає, що про Шевченка у нас розповідають дуже мало, і за виключенням підручників історії і Кобзаря, ми – українці про нього нічого не знаємо. А багатосерійний серіал про великого Кобзаря дасть змогу підняти національну свідомість українців.

Також Олександр Бригинець наголосив, що особливу увагу під час зйомок потрібно  звернути на побут і традиції українського народу тих часів.

Особисто я вважаю, що ідея досить таки хороша, якщо серіал буде справді історичним, а не перетвориться у чергову мильну оперу (дуже вже люблять у нас в Україні робити нудні історичні фільми). На бюджеті також можна суттєво зекономити, так як локації для серіалу можна з успіхом знайти на всій території України (до речі, це дуже хороший шанс показати унікальну українську природу). Але, безумовно, буде потрібна певна експертна колегія істориків, щоб якісно і достовірно розказати історію життя Тараса Шевченка.

А як ви, шановні читачі, ставитися до такої ідеї? Чи було б вам цікаво дивитись такий серіал?

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>