Проект ’’100 фільмів за 100 хвилин’’

100 фільмів за 100 хвилин
Цього тижня, у суботу та неділю 7 та 8 грудня 2013 року, відбудеться незвичний кінопоказ у рамках фестивалю’’100 фільмів за 100 хвилин’’.

Цього року я відвідав фестиваль короткометражних фільмів ‘’Wiz-Art’’, де переглянув багато короткометражних фільмів, але однохвилинних стрічок не було жодної. Хоча була одна стрічка, тривалістю 2 хв., після перегляду якої я дуже здивувався, скільки змісту можна вкласти всього в 2 хвилини фільму. Так що, думаю, практика показу однохвилинних фільмів має право на життя.

Але тут присутній інший фактор – напруження мозку :-) Це буде справді велике випробування для нього. Але випробування корисне.

Сто різних, особливих сюжетів про наше з вами життя. Організатори обіцяють як різножанрові художні фільми, анімаційні стрічки, так і цікаві документальні фільми, присвячені багатьом відомим особистостям – Альфреду Хічкоку, Майклу Джексону, Стенлі Кубріку, Даррену Арановські та іншим.

Практично всі стрічки, що побачать глядачі – це володарі престижних світових кіно премій, у тому числі домінанти на премію OSCAR.

Варто зауважити, що під час цього показу глядачі побачать і безліч українських фільмів.

Ну і саме цікаве те, що даний марафон проходить не тільки у Львові, а і у інших обласних центрах. І у кожному місті після перегляду глядачі будуть обирати найкращу іноземну і українську стрічку. У підсумку після показів у всіх містах, будуть вибрані переможці.

Отже, у Львові ці сто дивовижних фільмів ви зможете переглянути у кінотеатрі ‘’Коперник’’. Початок сеансів – о 17 00. Ціна відповідає вартості звичайного квитка на сеанс у Кінопалаці.

Ну а проголосувати за фільми, що сподобалися, ви можете тут.

Проект ’’100 фільмів за 100 хвилин’’: Один коментарій

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>