Помер Робін Вільямс

Робін Вільямс

Минулої ночі весь мистецький світ сколихнула новина про раптову смерть прекрасного і надзвичайно талановитого актора Робіна Вільямса, якому в липні 2014 року виповнилося 63 роки.

Робін був унікальним і надзвичайно харизматичним актором. В дитинстві Робін був надзвичайно сором’язливим хлопчиком і, щоб справитися з цим, записується у театральний кружок у середній школі. Саме цей крок і передрік його майбутню долю – успішного милого і щирого актора-коміка. Починав свою кар’єру Робін, як комік у клубах, але дуже скоро його помітили і закрутилося…

Можна згадати безліч його ролей, кожна з них була самобутньою і щирою.  Він тричі був номінований на Оскар, як найкращий актор, але зміг отримати завітну статуетку не за головну роль, а за роль другого плану у фільмі ‘’Розумник Уілл Хантінг’’. Цей факт зайвий раз підкреслює його неперевершений акторський талант.

Також з самих цікавих і нестандартних його ролей у кіно пригадаймо ‘’Август Раш’’ (чи не єдина його негативна роль), романтичний і проникливий фільм ‘’Куди приводять мрії’’,  ‘’Добрий ранок, В’єтнам’’, Джек і, звісно, багато інших. Також Робін встиг завершити роботу у фільмах ‘’Князь провидіння’’, ‘’Цим ранком у Нью-Йорку’’ і ‘’Ніч у музеї – 3’’, прем’єри яких відбудуться у кінці 2014 і на початку 2015 років.

Стосовно своєї смерті Робін казав: ‘’Коли я помру, танцюйте на моїй могилі, а квіти поливайте тим, що п’єте самі. Робіть що завгодно, тільки не потрібно мене клонувати, тому що клон ніколи не буде таким, як я’’.

Робін робив наше життя добрішим і веселішим. Вічна йому пам’ять!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>