Перший український фільм-комікс ”Максим Оса”

Максим Оса

Приємно констатувати, що кількість українських фільмів з року в рік, хоч повільно, але  збільшується. Ще зараз у кінотеатрі йде ‘’Поводир’’, на якого я ще планую попасти і, сподіваюся, поділюся з вами враженнями. Ну а сьогодні я хочу розказати про ще один український фільм, прем’єру якого ми очікуємо у 2015 році – це історичний детектив ‘’Максим Оса’’.

Цей фільм – це екранізація комікса відомого  українського художника і сценариста– Ігоря Баранько. Комікс цей, крім України, був виданий ще у Бельгії, Франції, Польші та Росії.

Максим Оса – січовий козак, на плечі якого навалюються великі міжнародні проблеми. Хоча автори зазначають, що сценарій картини буде значно відрізнятися від першоджерела.

Кадр з Максим Оса

Зйомки фільму розпочалися у вересні цього року у Кам’янці-Подільську, Хотині і у Київських лісах. На даний момент ведуться переговори з Іспанією про можливість провести там другий етап зйомок, який планується навесні 2015 року.

Бюджет фільму складає 4 мільони доларів. Автори фільму – режисер Іван Сауткін, оператор Юрій Барсук, художник-постановник Микола Кіщук, художник по костюмах Костянтин Кравець.

Очікуємо з нетерпінням перший фільм-комікс в історії України!

Джерело: pertus.in

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>