Перфоманс на підтримку Олега Сенцова у Львові

Перфоманс

Як часто ми замислюємся, чого вартує наша свобода? Останнім часом ситуація з Олегом Сенцовим і іншими в’язнями у сусідній Росії на слуху у всіх.

Особисто я, звісно ж, співчуваючи всій цій ситуації, не замислювався над цим глибоко. Але мене торкнулися слова Дена Гуменного – керівника київського PostPlay театру стосовно цієї ситуації… А що ми можемо зробити для Олега і інших в’язнів у наших містах? Зробити нашу країну кращою, щоб вони відчули це, коли повернуться. А щось змінювати без свідомості і розуміння ситуації і відповідних дій, на мій погляд, неможливо.

Саме тому мене зацікавило запрошення прийняти участь у Перфомансі на підтримку Олега Сенцова від його ініціаторів Нати Руденко і Катерини Погорєлової. Я не буду пояснювати ідею перфомансу, адже з нею ви можете ознайомитись, перейшовши в опис відео на сторінці в youtube. Для участі в перфомансі Ната і Катерина зібрали більше 10 людей, які поділилися на акторів і танцівників.

Перфоманс відбувся ввечорі 03 червня біля Оперного Театру у Львові. І завершився активним втручанням глядачів, чого ми практично не очікували. Ми переконалися, що у Львові дійсно є небайдужі і свідомі люди.

Зрозуміти, що ж ми створили і показали, я зміг лише наприкінці перфомансу. Інколи те, що для тебе дуже важливо, не розумієш в той чи інший період життя, але розуміння цього запускає надважливу особисту трансформацію. Так сталося зі мною, і впевнений, з багатьма учасниками перфомансу.

Дякую всім, всім, хто сторював, хто дивився, хто мислив, хто робив висновки…

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>