Паганіні: скрипаль диявола

Девід Гаррет
Нещодавно у мене був день народження, і користуючись нагодою, яку мені, а також всім іменинникам надає кінотеатр ‘’Planeta Kino Imax’’, я вирішив безкоштовно відвідати фільм ‘’Паганіні: скрипаль диявола’’.

Насправді вибір був дуже великий, але я вирішив відвідати саме цей фільм, так як головну роль у ньому грав не менш відомий у наш час скрипаль Девід Гаррет і мені було цікаво, як він справиться з акторською задачею.

Я дуже слабо знаю історію про Паганіні, але з фільму явно видно, що сюжет фільму повністю видуманий, з історії взяті лише декілька моментів – його любов до жінок і до азартних ігор.

Одного дня до нікому не відомого блазня Нікколо приходить дивний чоловік, який обіцяє йому справжню славу взамін на підписання невідомих документів. І от, життя Нікколо Паганіні круто змінюється, але чим воно закінчиться?

Насправді, фільм знятий доволі посередньо, сюжет в принципі банальний, і тому мало цікавий. Але я думаю, що задум цього фільму був у популяризації Девіда Гаррета не тільки як скрипаля, але і як прекрасного актора.

І Девід своєю фантастичною харизмою витягує на собі увесь фільм. Як же він грає, у прямому і переносному значенні. :-)   Скрипка – це його руки, це його життя. Думаю, саме таким і був Нікколо Паганіні.

БРАВО МАЕСТРО!

Тільки заради Девіда Гаррета я би радив усім переглянути цей фільм, щоб зрозуміти, що таке любов до справи свого життя.

P.S. Доречі, показ фільму у кінотеатрах вже завершується, тому радив би усім без сумнівів купувати квиток і насолодитися майстерністю маестро саме з екранів кінотеатрів (домашній екран не передасть вам усієї харизми Девіда Гаррета.)

Паганіні: скрипаль диявола: 3 коментаря

  1. Саме нещодавно там же дивилась цей фільм! :)
    Мені сюжет подекуди теж видавався банальним чи навіть інколи нудним, але особисто я туди йшла не заради Гаррета (взагалі не знаю в яких фільмах ще грав той актор), а заради музики Паганіні.
    Тому в тих сценах де йшлось про його гру (гра в кабаку, репетиція, на концерті) було воістину неперевершено!

    А щодо історії з дияволом – в свої часи скрипаль дійсно мав таку славу (як і багато талановитих людей в той час), наче душу дияволу продав.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>