Новий український мультфільм – Микита Кожум’яка

Микита Кожум'яка
Всі з вас знають дитячу казку про Кирила Кожум’яку, що завдяки своїй силі переміг страшного змія. Але у цієї історії є продовження…

У Кирила виріс син – 12 річний Микита Кожум’яка, який не володіє такою силою, як батько, однак перейняв від нього дивовижну силу… свого характеру! Саме вона на цей раз буде допомагати Микиті перемогти чергового змія.

Це короткий сюжет нової анімаційної стрічки ‘’Микита Кожум’яка’’ від студії «Panama Grand Prix » і «Ukrainian Film Distribution», одного з найдовших українських довгостроїв. Стрічку почали створювати ще в далекому 2008 році, але практично зразу ж заморозили через відсутність фінансування. І от, нарешті, вже дуже скоро вона добереться таки до українських екранів.

Автори обіцяють нам захопливий сюжет і дивовижні пригоди. Саме головне, що хочуть підкреслити автори стрічки, що не завжди сила вирішує все, а от сила духу і характеру здатна рухати гори! Варто згадати, що ця історія з’явилася завдяки Антону Сиянику і його книзі ‘’Микита Кожум’яка’’. Саме  за її мотивами знімали цю стрічку.

Тривалість мультфільму 80 хв., вихід стрічки запланований на другу половину 2016 року.

Чекаємо з нетерпінням!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>