Новий шанс на Оскар для Леонардо ДіКапріо

Біллі Міліган

Cкільки вже років підряд прихильники талановитого Леонардо ДіКапріо чекають його тріумфу на премії Оскар. І кожного року йому не вистачає всього одного кроку… Але Леонардо не спить і на обрії замайоріла нова надія. Його компанія New Regency  викупила права на екранізацію біографічного роману  Деніела Кіза ‘’ Множинні уми Біллі Міллігана’’.

Фільм ‘’Переповнена кімната’’ по мотивах роману є одним з найдовших довго строїв Голлівуду – вже близько 20 років його ніяк не можуть довести до кінця. У різні роки до цього кіно проекту бралися такі режисери, як Джеймс Кемерон і Джоель Шумахер, а головні ролі у ньому пророчили Джонні Депу, Бреду Піту, Шону Пену, Коліну Фарелу і Крістіану Слейтеру.

Але з певних причин проект все ніяк не міг навіть розпочатися. Але Дікапріо був тут як тут.

Данастрічка розкажу нам історію Біллі Міллігана, якого звинуватили у викраденні і зґвалтуванні 3 жінок. Але Біллі довів в суді, що в ньому уживаються аж 24 особистості і він не міг контролювати поведінку однієї з них. Суд закрив Біллі на 10 років у психіатричній клініці, і потім він був звільнений.

Серед людей, що жили у підсвідомості Білла – югославський комуніст, лесбіянка, 3-річна дівчинка, самовбивця, музикант тощо. Помер Біллі зовсім нещодавно – у грудні 2014 року.

Отже, шанси на Оскар у Леонардо ДіКапріо виростають аж в 24 рази. Чекаємо з нетерпінням прем’єри цього унікального фільму і бажаємо Леонардо нарешті здобути омріяну статуетку (він, насправді, вже давно заслужив!).

Ді Каприо

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>