Міжнародний фестиваль короткометражних фільмів – ”Wiz-Art 2019”

Wiz-ArtЛьвівський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів Wiz-Art – це вже один з кіно брендів нашого міста. Для мене особисто Wiz-Art унікальний тим, що тільки тут, у плані кіномистецтва, можна повністю перегрузити свій мозок і, можливо, пройти якісь особистий бар’єр, що заважає рухатись вперед; але слід зазначити, що це можливо тільки за умови повного занурення у фестиваль. Тематика фестивалю кожного року – певні проблематики суспільства, у наслідок чого практично всі кінопокази фестивалю завжди актуальні і соціальні!

Фестиваль проходить щорічно у форматі кінопоказів, кіно-воркшопів, презентацій окремих режисерів, вечірок.

Фестиваль цього року вже дванадцятий за ліком і буде тривати 7 днів – з 19 по 25 серпня 2019 року.

Основна частина програми – це, звісно, кінопокази. Стандартно щороку на вас очікує три конкурсні покази в міжнародній програмі і два конкурсних покази в українській програмі. Переможців визначають у категоріях: кращий сценарій, режисера, кращий фільм тощо. Ну і, звісно, як без гран-прі!

Окрім конкурсних показів цього року можна виділити такі позаконкурсні покази, як I want to believe, Мозаїка міста, Midnight Sexy Shorts і ще багато інших, також на нас очікує неймовірне відкриття фестивалю у Львівському органному залі за участю виконавців Івана Остаповича, Мар’яни Клочко та Melancholy Drive. Окрім цього, відбудеться декілька вечірок, презентацій і майстер-класів.

Як завжди, отримати повну інформацію можна на офіційному сайті фестивалю.

Якщо ви ще не знайомі з фестивалем Wiz-Art – ви просто маєте відчути його унікальність і неповторність, яку не порівняти ні з чим, ну а якщо ви щороку відвідуєте Wiz-Art – ви самі все розумієте… Адже загально відомо: Wiz-Art – тільки яскраве кіно!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>