Міжнародний фестиваль короткометражних фільмів Wiz-Art 2017

Wiz-Art 2017
Нарешті я дочекався – міжнародний фестиваль яскравого короткометражного кіно знову відбудеться у Львові. З 11 по 15 жовтня 2017 року на львів’ян і гостей міста очікує 10-ий ювілейний ‘’Wiz-art 2017’’!

В концепції фестивалю ось вже багато років нічого не змінюється. Але чи завжди потрібні ці зміни? Що головне у фестивалі короткого метру – безумовно, це якісні фільми, і чого-чого, а цього на фестивалі, як зажди, обіцяють вдосталь!

Як завжди, відбудеться два конкурси – у міжнародній та українській програмах, кіно-лекції (яких, що правда, поменшало) і поза конкурсні покази, серед яких, на мою думку, особливо слід звернути увагу на покази українських документальних фільмів.

Звісно, також традиційно, відбудеться офіційне відкриття фестивалю – на цей раз в Львівському Кіноцентрі, 11 жовтня о 19 00.

Лозунг цьогорічного фестивалю – ‘’Тиорія Життя’’, що обіцяє трошки змінити наш світогляд на нашу буденність. Журі цьогорічного фестивалю – це український режисер Світлана Шимко, реживер і продюсер з Австрії Кріс Дор і угорська режисерка та продюсера Терез Конц.

З усіма подробицями щодо цьогорічного фестивалю ви можете ознайомитись тут.

Запрошую всіх – всіх, хто читає ці строки, на вибухову п’ятиденку нових емоцій і життєвого досвіду! На вас очікує справжній brain-motion!! Адже Wiz-Art – тільки яскраве кіно!!!

А для підсилення інтересу під час очікування – ось вам тизер україномовного конкурсу цього року:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>