МІФ Василя Сліпака

Василь Сліпак

МІФ – історія життя Василя Сліпака. Не дивлячись на те, що я, звісно, розумів, про що буде фільм, – йшов на нього з цікавістю. Адже цікаво було дізнатися про життя Героя України, а також, – що ж спонукало людину, яка зовсім не знайома з військовим життям, піти на фронт.

Насправді фільм дійсно надзвичайно цікавий, хоч водночас і сумний.

Василь Сліпак – оперний співак, відомий на всю Європу, що щасливо проживав у Франції разом з коханою і займався своєю улюбленою працею – співав в опері. Але в один момент все змінилося… Революція – Фронт – Смерть…

Взагалі, на відміну, від Кіборгів, де ніби все чітко і зрозуміло, цей фільм справді заставляє задуматись. Враховуючи ще і таку безглузду смерть, як на мене; так – в бою!, але по суті – безглузду: коли думав, що йому не страшні ворожі кулі. Чи варто це все було безтурботного життя у Франції, та й ще коли українці по всьому світу захоплюються його талантом і досягненнями.

Як так, що всі цінності людини абсолютно змінюються, коли вона чує, що Батьківщина у біді. Коли самій рідній людині каже – для мене Батьківщина на першому місці… Дуже тонкі ниточки у фільмі, що штрикають за живе!

МІФ – ну дуже влучна назва до всього побаченого і злий рок, що придумав її сам Василь!!

Напевно таки пораджу сходити на МІФА навіть більше ніж на Кіборгів, бо фільм насправді дуже продуманий і на 100% вдарить в яблучко для кожного і кожен побачить у ньому якісь свої питання, на які захочеться знайти відповіді!!!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>