Марина Абрамовіч – ”В присутності художника”

Марина Абрамович
Нещодавно, за порадою Антона Овчіннікова, керівника театру танцю ‘’Black O!Range’’, я подивився фільм ‘’Марина Абрамовіч, в присутності художника’’.

Марина Абрамовіч – митець з бувшої Югославії, яку по праву називають Гуру світового перфомансу.

Перфоманс – форма сучасного мистецтва, в якому сам витвір митця являє собою певні реальні дії художника чи групи людей у певному місці і в певний час. Фактично, до перформансу можна віднести будь-яку подію, яка відбувається у певному місці і в певний час з тілом художника чи групи осіб, і яка обов’язково передбачає пряму взаємодію з глядачем.

Марина Абрамовіч – прекрасний митець, яка з самого початку життя просто була сама собою, що часто шокувало публіку, яка відвідувала її перші перфоманси. Тому Марина вирішила всіми силами популяризувати мистецтво перфомансу, щоб люди вчилися не ховатися за масками, а приймати себе справжніми і зрозуміли, що потрібно жити у гармонії з своїм власним ‘’Я’’.

Саме так я зрозумів цей фільм, який я переглянув на одному диханні. Тепер хочу поділитися ним з вами, шановні читачі.

Я впевнений, що абсолютно кожен з вас знайде у цьому фільмі щось для себе, – дуже особисте, і, можливо, цей фільм вплине на ваше майбутнє життя.

Якщо хтось хоче поділитися своїми враженнями від фільму, то залишайте коментарі. Дуже цікаво, а що ж побачили ви в очах Марини?

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>