”Ліра” – кінотеатр українського фільму

Ліра

Cьогодні у нас рубрика ‘’Кіно’’, і я хочу розказати вам про непересічну подію в українському кіно, що сталася півтора місяця назад (краще пізно ніж ніколи ;) ).

Справа у тому, що 26 лютого 2015 року у Києві відкрився перший кінозал, що буде демонструвати виключно українські фільми – кінотеатр ‘’Ліра’’.

На даний момент в репертуарі кінотеатру біля 50 сучасних вітчизняних фільмів, серед яких ігрові, документальні, анімаційні. Окремі сеанси будуть присвячені документальним стрічкам. Також з особливостей даного кінотеатру – класика українського кіно по четвергам, зустрічі з українськими режисерами, продюсерами і акторами по п’ятницях.

Керівництво кінотеатру сподівається, що їх проект пошириться на всю Україну, і незабаром запрацюють українські кінотеатри у Львові, Харкові, Одесі тощо.

Щодо анонсів, то протягом 2015 року у кінотеатрі ‘’Ліра’’ у Києві на вас очікують прем’єри таких фільмів, як ‘’Браття. Остання сповідь’’, ‘’Незламна’’, ‘’Смертельно живий’’ і перший український фільм-комікс ‘’Максим Оса’’.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>