Короткометражні фільми про життя

Вітер
Я давно хотів виставити у нас в журналі хоча б декілька короткометражних фільмів. Впевнений, що багато з вас не звертають уваги на цей жанр кінематографу, але то, що нам можуть донести у фільмі за півтори години, у короткометражці можуть розказати за декілька хвилин!

Ще у минулому році фестиваль Wiz-Art підсадив мене на короткометражки. Але знайти більшість з них в інтернеті – велика проблема. Але ось на днях мені попалися декілька дуже життєвих і емоційних фільмів, що теж недавно транслювалися на показі від формації Wiz Art, які я і пропоную сьогодні вашій увазі.

Почнемо з невеселого – це фільм-репортаж про сім хвилин життя наших військових у Бельбеку. Дивіться і робіть висновки!


Назва другого фільму говорить сама за себе – ‘’Moments’’, який за 4 хвилини показує всю багатогранність нашого унікального життя.

Ну і наостанок філософська анімація про вітер.

Короткометражні фільми про життя: 4 коментаря

  1. Так, Вітер – це жесть! А нарахунок короткометражок – фактично це заняття доступне всім. На мою думку достатньо мати хорошу камеру і хорошого монтажника, ну і трошки креативу у голові!

  2. Воробус треба тобі студію створити і знімати короткометражки, про чупакабру, кліп Роксолана (у виконанні пана П:)) ще щось таке, може якраз щось вийде :)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>