Кінотрилогії: Хоббіт vs Володар перснів

Хоббіт
Вчора знову був у кіно. ‘’Хоббіт:  пустка Смога’’. Минулого року з неймовірним захопленням дивився першу частину, тож другу просто не міг прогавити.

Під час і після перегляду як минулого, так і цього року багато виникало порівнянь з трилогією Володар перснів, -  це логічно, я думаю.

Коли в дитинстві я читав Хоббіта, мене абсолютно не зворушила ця казка, а ось після неї я з неймовірними емоціями і дуже швидко перечитав більше 1500 сторінок трилогії ‘’Володара Перснів.’’ Насправді, ‘’Володар Перснів’’ для мене – одна з найкращих пригодницьких книжок у світі.

Коли я почув про екранізацію Пітером Джексоном цієї неймовірної трилогії, звісно, що я чекав цього з нетерпінням. Але насправді таку шалену і насичену подіями трилогію, Пітер, на мою думку, зробив надзвичайно нудною і нецікавою. Реально врятувало її  від провалу три речі: очікування народу, Нова Зеландія і неймовірна масштабність зйомок.

А ось з Хоббіта, я вважаю, доволі стандартної, нічим не особливої казки, Пітер Джексон зміг зробити справжній шедевр! По-перше, я ніколи б не подумав, що невеличку повість можна розділити на три частини трьохгодинного фільму, та й ще зробити їх (поки що, дві) надзвичайно цікавими і які сприймаються просто на одному диханні.

Це справжня казка, неймовірні пригоди, талановиті актори і прекрасний, неймовірний світ Cередзем’я.  Саме в стрічках про Хоббіта, але не в Володарі Перснів відчувається справжній дух неймовірного світу Толкієна.

Цікаво, а що думаєте ви, шановні читачі, з цього приводу?

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>