Кінотеатр Львівського Палацу Мистецтв

Кінотеатр Палацу Мистецтв

Cьогоднішній пост, думаю, буде особливо цікавий саме гостям міста Львова, хоча, сподіваюсь, ця інформація буде новою і цікавою і для деяких львів’ян. А мова сьогодні піде про унікальний кінотеатр у м. Львові – кінозал у Львівському Палаці Мистецтв, що по вул. Коперніка 17.

Зізнаюся чесно, до літа 2013 року я взагалі не знав про існування цього кінотеатру. Але коли я вперше відвідав фестиваль Wiz-Art, відкрив для себе цей чудовий кінозал.

Знаходиться він на другому поверсі Палацу  Мистецтв. Унікальність його у багатьох речах. По-перше, це єдине місце у Львові, де можна подивитися якісне європейське і світове кіно, у тому числі арт-хаус, на постійній основі. По-друге, хоч зал і розрахований на значну кількість глядачів, дизайн його максимально домашній: навіть при повній наповненості залу, відчуваєш себе, як вдома перед телевізором. Ну і по-третє, – унікальні ціни! Де ще у Львові ви знайдете таку лояльну цінову політику по квитках: 15-25 гривень?

Щодо фільмів, що демонструються у цьому кінотеатрі – це, вже вище згаданий, арт-хаус; дні кіно певної країни; короткометражки від Wiz-Art, а також багато кіно презентацій, у т.ч. безкоштовних. Раджу кіноманам постійно слідкувати за розкладом, щоб не прогавити самого цікавого.

Ну а з cамим розкладом є, нажаль, певні проблеми. Справа у тому, що немає однієї людини – організації, що відповідає за повний розклад кінотеатру. Фільми демонструються з різних джерел. Тому найкращий варіант – час від часу відвідувати сам Палац Мистецтв і знайомитися з розкладом на місці.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>