Хічкок: історія слави

Вчора в Україні стартував прокат біографічного фільму про великого майстра Альфреда Хічкока режисера Саші Джервасі – «Хічкок». Cамого Хічкока у фільмі грає неперевершений Ентоні Хопкінс.

 

Як відомо, у 1960 році на екрани вийшов фільм Альфреда Хічкока “Психо”. Але історія появи цього, безперечно, шедевру була дуже непроста, щоб отримати фінансування на стрічку, він навіть заклав свій будинок. Саме про цей нелегкий період у житті Хічкока і розповідається у фільмі. Також у фільмі розповідається історія особистого життя Хічкока і про його стосунки з коханою дружиною Альмою Ревілль, яку зіграла Хелен Міррен.

Сам Хічкок у житті обожнював чорний гумор, який хтось розумів, а хтось ні, також він не уявляв свого життя без смачної їжі і гарного вина, від чого страждав надмірною вагою.

Щодо кіномистецтва, Хічкок вважав, що він знімає “чисте” кіно, яке маси сприймають не за акторську майстерність акторів, не за задум фільму, а за сам фільм. Візитною карткою фільмів Альфреда Хічкока була зйомка з точки зору персонажа, що давало можливість глядачеві самому побути в “шкурі” головних героїв, і без всякого там 3D. Також вважається, що саме Хічкок винайшов швидкий монтаж кадрів, який ми можемо побачити у сцені вбивства в душі.

За своє життя Хічкок створив 55 фільмів, більшість з них були визнані шедеврами світового кінематографу.

Історія Альфреда Хічкока – це частина історії нашого світу, тому, я думаю, такі фільми варто відвідувати в обов’язковому порядку, тим паче, що участь у фільмі Ентоні Хопкінса налаштовує на цікавий перегляд.

Ну і щоб підігріти інтерес до фільму, пропоную переглянути його трейлер.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>