Фільм ”Відторгнення”: апокаліпсис по-українськи

ОтторжениеСьогодні хочу поділитися з вами враженнями про черговий український фільм. Нещодавно, чисто випадково, в мережі я дізнався про такий собі фільм ‘’Відторгнення’’, головну роль у якому зіграв… Сергій Бабкін!

Напевно, саме персона Сергія Бабкіна мене зацікавила більш за все. Останнім часом слідкую за його творчістю. Надзвичайно щира, творча і, відчувається, душевна людина. Тому дуже цікаво побачити його у фільмі – апокаліпсисі.

Так, цей фільм знову піднімає апокаліптичну тему, а сам сюжет такий: звичайна людина прокидається рано вранці і бачить у вікно незвичне зелене небо і пусті вулиці. Він заходить до свого сусіда (якого зіграв сам Богдан Ступка) і вони вирішують вийти на вулицю розвідати обстановку. На вулиці вони зустрічають колони військової техніки, поодиноких людей, а на виїзді з міста встановлені блокпости і всіх людей, що хочуть втекти з міста – розстрілюють без попередження. Розгублені вони повертаються додому.

Головний герой все таки знаходить шлях втекти з міста, але несподівано зустрічає кохання, взаємне кохання, яке, як відомо, врятує світ. Все би добре, але, виявляється у героя є ще друге життя… Отже, чи буде кінець світу, чому герой жив двома життями, і чим завершиться ця фантастична історія, ви зможете дізнатись, переглянувши фільм.

Фільм ‘’Відторгнення’’ знятий за мотивами повість Андрія Соломатова – ‘’Г’’. Автори позиціонують цей фільм, як авангардний – арт-хаусний, який не був направлений на отримання прибутку.

Про акторів. У даному фільмі сам головний герой і створює головне враження від фільму. Тому скажу передусім за Сергія Бабкіна. Він просто ідеально вписався у цю атмосферу, я повірив в апокаліпсис. Просто геніально (як для цього фільму)!

Саундтрек – відповідає тематиці фільму і не набридає вуху, тверда 4 по п’ятибальній системі.

Операторська робота – теж цікавий аспект, все таки перший український фільм про апокаліпсис. Враження хороше, можливі недоліки в операторській роботі повністю перекриває головний герой.

Насправді фільм не просто розважальний, а з своєю мораллю. До того ж, багато питань режисер залишає відкритими для нас. Я маю на увазі, що крім основної моралі, абсолютно кожна людина знайде у цьому фільмі щось особисто для себе. Фільм знятий у розважально-містичному стилі, насправді є доволі філософським, якщо копнути глибше.

Дуже раджу всім для перегляду!

А які враження у вас склалися про фільм?

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>