Фільм “Самсара”

CамсараСьогодні я вам розповім про документальний фільм ‘’Cамсара’’ режисера Рона Фріке, який я сьогодні переглянув в кінотеатрі ‘’Планета Кіно’’ у Львові.

Слово ‘’Cансара’’ з санскриту означає ”вічне колесо життя”, саме це і стало відправною точкою для кінематографістів. (але чомусь в оригіналі фільм назвали ‘’Samsara’’)

Фільм “Самсара” знімався більше ніж 5 років; у фільмі ви побачите Життя в 25 країнах світу: священні землі, зони стихійних лих, природні чудеса, промислові об’єкти та ще багато цікавого і незвичного з нашого буття, що оточує нас, але якого ми часто не хочемо помічати.

У фільмі немає ні єдиного постановочного кадру, відсутній закадровий текст і субтитри. Це унікальний приклад поєднання візуального і музичного мистецтва в жанрі документального кіно.

Кожен знайде у цьому фільмі щось своє, саме на це, я думаю, і робив ставку режисер. Але те, що фільм не залишить вас байдужим, це 100%.

Звісно, можна і подивитись цей фільм вдома (фільм аж 2011 року), але ефект і справжні враження від нього можна відчути тільки в кінотеатрі, тому запрошую всіх Одеситів, Харків’ян і Львів’ян (наскільки я знаю, він демонструється тільки в мережі ‘’Планета Кіно’’) обов’язково переглянути даний фільм, і, я впевнений, ви зміните своє уявлення про світ!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>