Фільм ”Плутовство”: сучасні методи інформаційної війни

Дастін Хоффман
Такого задоволення я від перегляду фільму не отримував давно. Та і не дивно, голівудський кінематограф 21 століття особливо не радує. Але фільм ‘’Плутовство’’ чи ‘’Хвіст, що виляє собакою’’ родом ще з 20 століття, а саме – 1997 року. Дивно, але у момент його виходу я якось не приділив йому уваги.

Режисером фільму виступив Барі Левінсон, головні ролі зіграли неперевершені Роберт Де Ніро і Дастін Хоффман. Ну а знятий він за мотивами книги Ларі Бейнхарта – ‘’Американський герой’’.

Сюжет дуже простий – кандидату у президенти США світить другий президентський строк, і ось, як це часто буває – невеличкий сексуальний скандал і ‘’правильний вибір’’ на межі зриву. І тут вступають у гру радник президента (Де Ніро) і кінопродюсер (Хоффман), які не придумують нічого краще, ніж переключити громадську увагу на не існуючу…ВІЙНУ з Албанією. Що буде відбуватися далі – маєте побачити ви самі, це буде ще той фарс!

Цей фільм, як ніколи, актуальний зараз для українців і росіян, між якими зараз точиться дуже запекла інформаційна війна. Отже подивіться фільм і вдумайтесь – адже всі методики, використані у фільмі зараз більш ніж реальні з технічної точки зору. А сам фільм можна у буквальному сенсі розбирати на цитати.

Дивитися абсолютно всім, хто ще не бачив! Сподіваюся, що ви отримаєте задоволення від цього фільму не тільки, як комедії, а і зробите певні висновки стосовно сучасного світового медійного простору.

Давайте будемо свідомими, розумними і раціональними!

На останок фрагмент фільму.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>