Фільм “Париж-Манхеттен”

Париж-Манхеттен
Сьогодні я хочу зробити невеличку рецензію прекрасній французькій комедії “Париж-Манхеттен”, яку я нещодавно переглянув у ресторані імпровізацій «Грушевський cinema jazz», що знаходиться на пр. Шевченка у Львові.

Фільм анонсувався, як легка і приємна французька комедія, і демонструвався у п’ятницю, тому  я подумав, що це те, що потрібно після тяжкого робочого тижня.

Про сюжет. Молода дівчина, що обожнює фільми Вуді Алена, шукає особистого щастя і кохання. По всіх питаннях вона не встидається звертатись до портрета кумира, що висить у неї на стіні, і, інколи, він їй навіть відповідає.

У неї звичайна сім’я з своїми радощами і проблемами: мати прикладається до чарки, сестра з чоловіком люблять сексуальні ігри втрьох з іншою дівчиною, молода племінниця закохалася і не знайомить їх з своїм хлопцем.

Сама ж дівчина знайомиться з сексуальним молодим лікарем і з звичайним електриком, який лагодить сигналізації, який вже не такий молодий і гарний. Спочатку, звісно, вона шаленіє від молодості і краси лікаря, але потім, з часом, вона розуміє, що саме електрик, який дійсно її кохає, зажди підтримає її і в радості і в проблемах,  і буде справжньою опорою в житті.

На завершенні фільму з’явиться сам великий Вуді Ален, який побажає головним героям щастя.

Фільм просто просочений коханням: міцним, щирим і романтичним! Дивиться фільм на одному диханні, під час перегляду ви гарантовано забудете про все на світі і повністю зануритесь у фільм.

Режисер фільму Софі Лєлуш створила справжній шедевр просто, легко і невимушено. Рекомендовано до перегляду  всім закоханим і всім, хто хоче закохатися!

Пропоную переглянути трейлер до фільму (нажаль, знайшовся тільки російський).  А український переклад просто неперевершений!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>