Фільм ”Королеви Рингу”

Королеви рингу
Сьогодні я хотів би вам розказати про  нову французьку комедію ‘’Королеви рингу’’, яку я з задоволенням  вчора переглянув.

Дія відбувається у типовому супермаркеті, куди влаштовується на роботу молода дівчина після в’язниці. По причині тюремного строку, її лишають батьківських прав на свого сина, але дозволяють бачитись з ним. Вона відчуває, що син став їй абсолютно чужим, і шукаючі шляхи зблизитись з ним, вона дізнається цікаву подробицю – син любить реслінг! І розуміючи, що це її єдиний шанс, вона вмовляє своїх колег по супермаркеті тренуватися разом з нею. Реслінг перевертає життя чотирьох колег – подруг з ніг на голову, і завдяки цьому вони стають сміливішими не тільки на рингу, але і у житті.

Не буду розповідати усіх перепитій сюжету, ви все побачите на власні очі. Доречі, фільм зараз активно демонструється в арт-хаус кінотеатрах України.

Щодо самого фільму, то я ще раз впевнився, що французькі кінематографісти – унікальні люди. Справжні комедії мають бути саме такими – щоб глядачі не тільки могли підняти собі настрій, але і задуматися над життєвими цінностями.

Після перегляду даного фільму ми в котрий раз впевнюємося, що тільки у наших силах змінити наше життя на краще, і ми можемо ВСЕ, якщо цього дійсно забажаємо!

Отже рекомендовано до перегляду абсолютно всім, хто старше 12 років (діти менше цього віку можуть не зрозуміти деякі сцени з реслінгу).

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>