Фільм ”Кіборги” – українська правда життя!

Кіборги
Більше тижня після прем’єри я читав схвальні відгуки про новий український фільм ‘’Кіборги’’, почувши про який перший раз – я не вірив, що це може щось по-справжньому путнє…

Але думку суспільства – то річ серьозна і цікава, тому я вирішив відвідати сеанс Кіборгів, як тільки з’явиться нагода. Дякуючи соцмережам, компанія знайшлася і ось зручний кінозал, і.. Початок!

Що сказати, звісно крім художньої складової, соціальна у ньому аж зашкалює і не зронити жодної сльозинки у вас просто не вийде, як ніяк, це наша з вами реальність. Але я поділюся, звісно що, враженнями від фільму, як від художнього твору.

Перше, на що хотілося б звернути увагу – діалоги між героями. Як же майстерно вони прописані, деякі психологічні голлівудські фільми можуть позаздрити. Все чітко, згідно логіки і абсолютно нічого зайвого; а саме головне – ніякого надмірного пафосу!

Друге – ідеально підібраний саундтрек, та ще і за принципом, краще менше, та краще. Та і одна з останніх композицій від Океану Ельзи органічно влилася у фільм, ну як для нього і була написана…

Картинка у фільмі так само просто супер. Не знаю як правильно розписати, але є дуже гарне слово – Гармонія, так от – картинка на екрані дуже гармонічна.

Актори – без кожного, хто знявся у ролі будь то сепарів чи наших, навіть – епізодична роль полоненого, просто неможливо уявити цей фільм, це дивовижно!!!

На загал по 12 бальній оцінці я би поставив фільму 11, враховуючи якісь дрібні недоліки, які можливо зауважили ті чи інші глядачі. Але фільм поки що найкращий з Українського кіно, що я бачив. Кіборги вчать нас цінувати життя всюди, де ми з вами не знаходились (навіть на війні воно триває!), і шукають точки доторку, які б змогли повернути мир на нашу землю.

Обов’язково сходіть на якісне не просто українське, а європейське кіно!

P.S. Єдине, що вбило – це допуск 12+ на цей фільм. Раджу не брати на це кіно дітей, менше 16 років. Бо результатом може бути приблизно таке, що відбулось наприкінці мого сеансу: поруч мене плачуть, а діти с передніх рядів (до того ж без дорослих) кажуть – класний фільм – чекаємо друг серію :(

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>