Європейський старт Української Мавки

Мавка

Сучасні українські мультфільми… З кожним роком анімаційна галузь в Україні все більше розвивається і це не може не тішити! І хоча далеко не всі експерименти вдалі – наприклад,  сучасний варіант всім відомих Козаків, є і прекрасні мультфільми – згадати хоча б останнього – Кожум’яку. І ось чергова спроба зробити щось оригінальне, цікаве і українське – ‘’Мавка’’.

Як, напевно, більшість здогадалося, – це анімація за мотивами всім відомого твору Лесі Українки – ‘’Лісова Пісня’’.

Новий анімаційний проект Мавка, що створюють FILM.UA Group и Animagrad, одразу впевнено виграв національний конкурс і отримав часткове фінансування від держави – 30 % від загального бюджету, який на даний момент складає 5 000 000 доларів.

Де ж взяти такі гроші, запитаєте ви? Автори концепції нової анімації вирішили не зупинятися і вирушили на один з масштабних анімаційних форумів Європи – Cartoon Movie, де Україна, до речі, була представлена вперше.

І зразу – фурор! Згідно опитування всіх учасників Форуму, Мавка, за результатом пітчінгу, визнаний самим цікавим і перспективним проектом серед 50 заявлених! На даний момент ведуться ряд переговорів з іноземними компаніями, що виявили бажання разом працювати над створенням Мавки. І серед них The Walt Disney Company!!!

Сюжет Мавки вже, в принципі, відомий. Однак, зараз спойлерити на цю тему, думаю, не варто. А от що слід точно зазначити, що автори даною анімацією хочуть підняти проблемні питання флори і фауни і звернути особливу увагу на її стан в сучасній Україні. Також окремою фішкою мультфільму, автори мріють зробити образ Мавки, щоб українські дівчата брали з неї приклад!

На даний момент відомо також, що анімація буде створюватись у форматі 3D і попередній вихід її запланований на початок 2019 року.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>