Джону Траволті – 60!

Джон Траволта
Вчора один з найяскравіших і харизматичних акторів сучасності – Джон Траволта відсвяткував своє 60-річчя.

З чого ж все починалося? Батько Джона – футболіст, хотів, щоб син йшов по його стопам. Але футболіста з Джона не вийшло. І тоді на допомогу прийшла мама –співачка. Завдяки своїм зв’язкам з шоу-бізнесом, вона дала можливість сину розвинути у собі більш творчі таланти, і Джон розкрився… у танцях!

Саме завдяки танцям він став відомим на всю країну, адже на той момент танцювальні мюзикли у Америці були надзвичайно популярні. Так так, Джон ще і співак! ‘’Лихоманка суботнього вечора’’ і ‘’Бріолін’’ зробили з Джона справжнього американьского ідола, інколи навіть казали, що Джон Траволта популярніший за президента.

Але після шаленого успіху логічно пішов спад, Джон трохи ‘’здувся’’, погладшав (а смачно попоїсти він ой як любить), і продюсери і режисери від нього відвернулися. Все що йому пропонували, це були комедії категорії ‘’Б’’, і Джон не міг відмовлятися.

Але у 1994 році Квентін Тарантіно розуміє, що на роль Вінсента Веги у його Кримінальному Чтиві потрібен саме Джон, адже йому не потрібно буде грати, він буде у фільмі самим собою кількарічної давності.

І ось після Кримінального Чтива слава Джона вже не відпускала від себе. Загалом, у його доробку більше 60 фільмів. В основному, це або комедії, або психологічні трилери. Так, грані акторського таланту у Джона дуже незвичні, але тим не менш, як в комедіях, так і в трилерах його харизма просто надзвичайна. Мої улюблені фільми, крім Кримінального Чтива, це Без обличчя, Пароль ‘’Риба-меч’’, База Клейтон.

Хочеться побажати Джону ще довгих років життя і ніколи не втрачати своєї надзвичайної віри у життя!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>