Чаку Норрісу – 75!

Чак Норріс

Cьогодні у нас буде святковий пост, адже вчора виповнилося 75 років американському актору Чаку Норрісу.

Я не буду довго розпинатися про подробиці його біографії і творчий доробок іменинника. Нагадую лише, що світову популярність йому принесла роль Уокера у серіалі ‘’Крутий Уокер’’. Ну а на даний момент Чак знову став мега популярним завдяки численним мемам про його стійкість і холоднокровність.

Мем Чак Норріс

Це один з тих акторів, з яким пройшло моє дитинство. І зараз, озираючись назад, я можу сказати, що це чи не єдиний актор бойовиків на той момент, який не просто був крутим мужиком, а завжди чудово ГРАВ свої ролі від початку і до кінця фільму. Тоді це була велика рідкість.

Остання роль на даний момент Чак зіграв у другій частині Нестримних, і виконав свою роль, на цей раз іронічну, як завжди, на відмінно! Якщо чесно, я думав, що Чак Норріс вже відійшов від зйомок у кіно, і Нестримні були лише виключенням. Але ні, на 2016 рік планується  прем’єра нового фільму з великим Чаком – ‘’Вирішальний аргумент ’’.

Більш ніж впевнений, що для мене, як і для багатьох, Чак Норріс – це маленька епоха нашого життя!

І хоч я знаю, що він не побачить цей пост, але, кажуть, думки матеріалізуються! Тому хочу побажати Чаку Норрісу подальших щасливих років життя, нових цікавих і успішних ролей і здійснення всіх його мрій і задумів.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>