Анонс Wiz-Art-2018 у Львові

Wiz-Art 2018
Вже в одинадцяте у Львові пройде міжнародний фестиваль короткометражних фільмів ‘’Wiz-Art – 2018’’. І цього року він розрісся до рекордного періоду часу – аж цілого тижня!

Традиційно, на глядачів і суддів фестивалю очікує три блоки міжнародної конкурсної програми і два блоки національного конкурсу. Знаючи смаки організаторів фестивалю, думаю, у журі цього року буде нелегкий вибір переможців.

А журі цього року представлятимуть італієць Массіміліано Нардуллі, українка Дарія Бассель і Марк Раймонд Вілкінс з Щвейцарії.

Окрім конкурсних показів, щороку на фестивалі проводять кіно майстерні, поза конкурсні покази і різні цікаві неформатні події, які звісно пов’язані з короткометражним кіно. Цього року я би особливо виділив такі пункти програми фестивалю, як кіно показ під імпровізацію органу у Будинку органної музики (такого ще точно у Львові не було), а також показ фільмів випускників Wiz-Art Film School 2018.

Лозунг цьогорічного фестивалю – ‘’What We Don’t See’’ говорить сам за себе, – цього не варто проґавити!

Квитки на фестивалю вже у продажі, ну а путівник по фестивалю знаходиться тут.

До зустрічі на Wiz-Art– 2018; це завжди яскраве кіно!!!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>