Анімація: українська перемога в Дрездені

Оля-ля
Нещодавно завершився Міжнародний дитячий фестиваль анімаційного мистецтва у Дрездені. І що ж у цьому особливого, спитаєте ви? А особливий і пам’ятний цей фестиваль для нас є тим, що перемогу на ньому здобув саме український мультфільм.

Короткометражна анімація від Дарії Котелянець ‘’Оля-ля’’ не залишила конкурентам жодного шансу. Спочатку мультиплікатори пропонували самій Дарії придумати мультфільм про…вбивство! Звісно ж, що  вона відмовилася і створила анімацію про собачий притулок. Але цю роботу не захотіли прийняти у конкурс. І тоді вона вирішила зробити мультфільм про свою корову Зорьку, веселку і гарний настрій. Головних героїв – себе і корову Зорьку вона зробила з пластиліну за два дні, а на створення мультфільму у неї пішов тиждень.

Ось так, коли учасники з інших країн знімають мультфільми про вампірів, вбивства, роботів, перемагає… Доброта і Позитив. Я думаю, це правильно.

Як зазначила сама Дарія вона не планує робити кар’єру аніматора через відсутність фінансування цієї сфери в Україні. Вона хоче поступити у Київську естрадно-циркову академію і бути співачкою. І думаю, мрія її дуже реальна, адже у Дрездені  вона перемогла не тільки як аніматор, але і як співачка на одному з пісенних конкурсів.

Отже давайте переглянемо мультфільм-переможець і щиро побажаємо Дарії нових яскравих перемог у житті!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>