Vorobus про мистецтво


Cьогодні у мене в гостях Ігор (він же Воробус) – мій друг, а також, за сумісництвом, автор одного з найвідоміших українських блогів -Vorobus.com. А говорити ми сьогодні будемо про вічну і цікаву тему мистецтва.

- Розкажи для тих, хто ще не знає, про що твій блог?

Доброго дня, Сашко, офіційна назва мого блогу – про Львів, відпочинок у Львові, мистецтво та культуру, спорт та молодіжне життя. Але, якщо писати коротко пишу про все що мене цікавить і сподіваюся, буде цікавим для наших улюблених читачів.

- Наскільки широко на твоєму блозі представлена тема мистецтва?

У нас на блозі є спеціальний розділ «Культура», який включає у себе два підрозділи: мистецтво та свята. Стараюся не пропускати жодної цікавої події, яка відбувається у нашому місті та не тільки, і при можливості про неї пишу. Але, скажу чесно, про мистецтво здалося би писати більше, можливо з часом виправлюся.

- Який зміст ти вкладаєш в слово “мистецтво”, і які жанри мистецтва тебе надихають?

Мистецтво – це все що оточує нас: від простого буденного життя до театру, музики, танців тощо. Навіть казав один пан, не пам’ятаю як його звати, кохати – це теж мистецтво.

- Як ти вважаєш, чи потрібно людині розвивати в собі потяг до мистецтва?

Питання спірне, але я вважаю, що кожна людина по-своєму унікальна і якщо їй щось подобається робити, то не треба її заставляти робити щось інше. Навіщо займатися фермерством, якщо мені подобається співати? Наші люди дуже талановиті, просто треба себе знайти у житті, а це приходить з часом.

- Я знаю, що ти полюбляєш футбол, який є частиною твого життя. Як ти вважаєш, чи можна футбол вважати мистецтвом?

Хмм, це правда, футболом я давно займаюся і у мене такого нема що я одній грі віддаю перевагу менше, а іншій більше. Якщо ти не готовий, то краще не виходити. Не розумію людей, які грають футбол лише для того щоб пограти. Треба ставити перед собою які-небудь цілі, наприклад, перемога, а вийде це чи ні покаже час. Чи є футбол мистецтвом? Та звісно що так, треба кожного дня вчитися, вчитися і ще раз вчитися.

- В яких ще видах мистецтва ти себе пробував?

Ой, люди, пробував я себе багато де. Танці, співи, навіть колись виставу робили коли ще був маленьким. Але, знову ж таки, все це було в роки моєї молодості та запам’яталося надовго. Коли зараз згадую, то не завжди виходить, але талант не проп’єш.

Інколи мене охоплює ностальгія що я не став музикантом, але тоді собі кажу що шкодувати за чимось – це для слабаків і ностальгія проходить.

Нагадав собі як колись з дівчатами співав у сільському клубі, людей тоді зібралося багацько, був аншлаг, але ми тоді зірвали оплески залу. Якщо чесно якби захотів щось зараз подібне зробити. То не було би жодних проблем, лише треба бажання.

- На твою думку, яке головне завдання – обов’язок любого блогера перед своїми читачами? Як ти уявляєш “ідеальний блог”?

Ідеального нічого у світі нема, навіть 100% ніколи не можна давати, як кажуть шанси є завжди навіть тоді коли їх нема.

А щодо блогу, то я вважаю, що якщо ви його вже завели, то кидати цю справу явно не треба. А то є зараз багато таких халявщиків, ліньки їм писати, то для чого ви взагалі заводили блог і не дивуйтеся що з часом ви втрачаєте своїх читачів. Їм просто стає нудно.

Блог треба часто оновлювати, шукати щось нове, одним словом робити все щоб було цікаво людям.

- Твої побажання нашим читачам.

Читачам блогу і, зокрема, автору блогу Сашку бажаю багато нових публікацій, багато читачів і просто бути завжди на позитиві. Все що не робиться – робиться на краще.

А людям бажаю бути добрішими, любити один одного і ніколи не переживати за дрібниці. Насолоджуйтеся життям.

 

Дякую Воробусу за інтерв’ю і бажаю йому подальших життєвих і блогерських успіхів. На мою думку, його блог – це спражній витвір мистецтва, в певному розумінні.

І, на завершення, пропоную послухати пісню “Роксолано” із репертуару Братів Гадюкіних у виконанні Воробуса.

Vorobus про мистецтво: 5 коментарів

    1. Олександр, а чому б і ні?
      Все ж таки Воробус – “автор одного з найвідоміших українських блогів -Vorobus.com” :)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>