Відзнака LIEBSTER BLOG AWARD для журналу Мистецтво і Люди

LIEBSTER BLOG AWARD

Нещодавно дізнався про такий собі блогерський флешмоб – премію LIEBSTER BLOG AWARD, на яку мене номінувала прекрасна дівчина Ольга, що веде яскравий життєвий блог ‘’Опосередкована щирість’’. Суть у тому, що блогер, якого номінували на цю премію, повинен дати відповідь на 11 питань, номінувати на цю премію 11 блогів, які читає і поважає особисто він, і задати своїх 11 власникам цих блогів.

Почнемо з питань Ольги.

  1. Навіщо вам ваш блог?

З самого дитинства люблю мистецтво практично у всіх його проявах. І не дивлячись на те, що зараз вчуся грати на дарбуці і займаюся танцями, розумію, що як у теперішніх, так і у майбутніх планах головну роль для мене відіграють зовсім не якісь мистецькі напрямки (можливо, тільки опосередковано). Тому введенням нашого журналу хочу, по-перше, відкривати нові грані для людей, які цікавляться мистецтвом професійно; і, по-друге, дати людям зрозуміти, що немає нічого неможливого (головне вибрати для себе справді улюблену справу).

  1. Чи з’являється у Вас відчуття натхнення та піднесення від написання у блог?

Завжди. Правда, не зовсім в змозі дати оцінку, в що трансформується це натхнення. Але, те що, написання в наш журнал ‘’Мистецтво і люди’’ позитивно впливає на моє життя – це факт!

  1. Чи радієте Ви спілкуванню з читачами? Чи виходите «за рамки» і знайомитесь вживу?

Поки що, наш журнал не може похвалитися значною кількістю читачів, але кожен відклик на наш журнал для мене надзвичайно цінний. Так вже сталося, що більшість моїх читачів, це так само блогери, яких я вже давно знаю вживу. Хотів би познайомитися особисто  з своїми читачами? – Мені було надзвичайно цікаво зустрітися з усіма своїми читачами і поспілкуватися про мистецтво.

4. Чи траплялось вам шкодувати, що завели блог?

Ніколи, і навіть в ті моменти, коли з’являються думки, що матеріалу на чергову статтю немає, я завжди впевнений на якомусь підсвідомому рівні, що ввечері буде цікавий матеріал. Доречі, зауважив, що саме так (коли немає готового заздалегідь матеріалу) і народжуються самі цікаві дописи у нашому журналі.

  1. Що на Вашу думку найважче у блогерстві?

Створювати блог без натхнення, а потім намагатися його підтримати. Так було з моїм першим проектом. Зараз свідомо не хочу про нього згадувати, через певний час, сподіваюся на його переродження,ось тоді і поговоримо. А ось стосовно ‘’Мистецтво і люди’’ не було ніяких сумнівів. Це невід’ємна частина мого прекрасного життя!

  1. Чи була у Вашому житті якась знакова подія, яка трапилась завдяки вашому блогові?

Однозначно -LIEBSTERBLOGAWARD.

7. Як Ви гадаєте – блог здатний вплинути на світогляд людини?

Саме заради цього і веду наш журнал. Але блогерство – дуже відповідальна річ у цьому плані. Тому, просто перед тим, як створювати блог – подумайте, чи це справді ваше? Якщо так, то цей блог однозначно буде корисний для інших!

  1. Чому Ви читаєте «Опосередковану щирість»?

Чесно, твій блог якось заспокоює мене завжди. В ці секунди я справді відпочиваю.

  1. Що б Вам хотілось побачити на моєму блозі? (приймаються пропозиції)

Якщо чесно, для такого блогу, я вважаю питання недоречне. Це справді Твоє (в усіх розуміннях цього слова), тому просто – пиши!

10. У Вас є якісь зауваження щодо мого блогу?

Відповідь у попередньому питанні.

11. Може підемо якось на каву?  ;)

Якщо ти ще не помітила, давно проводжу роботу у цьому напрямку, але поки безрезультатно. Насправді, дуже хочеться поспілкуватися ближче з такою яскравою, розумною і надзвичайною людиною.

Тепер щодо блогів. Більшість з блогів, що я читаю, вже назвала Оля у своєму дописі. Тому 11 нових точно не назбирається, але декілька все ж назву.

  1. Місцева жовта преса – один з блогів Романа Голубовського. Оновлює він його не так часто, але завжди влучно, я б сказав. Дуже багато статей на тематику культури і мистецтва – в основному, враження від вистав, концертів, фільмів;також зажди здорова доля гумору. Саме завдяки цим двом факторам я і читаю даний блог.
  1. Блог Ореста Зуба – прекрасна людина, мандрівник, блогер. У своєму блозі поєднює як художньо-пізнавальні дописи щодо своїх мандрівок по всьому світу, так і цікаві проекти (як безкоштовні, так і платні) на тематику подорожей, віддаленого заробітку і засобів поєднання заробітку від вашої улюбленої справи і яскравого і незабутнього відпочинку.
  1. Казка – проект Тараса Амброза. Назва ресурсу говорить сама за себе: казки, казки і ще раз казки (причому, як для дорослих, так і для дітей)!

Чесно говорячи, якихось особливих питань  у мене немає, так як досить непогано знаю всіх трьох блогерів, їх історію і розумію посил названих вище ресурсів. Але я думаю, що вони з радістю дадуть відповіді на ваші питання, якщо щось вас зацікавить. Пишіть їм у коментарях на блозі, і впевнений, що ви отримаєте відповідь.

А також не забувайте і про наш ресурс, така відзнака від Олі надає ще більше натхнення писати для вас!

Відзнака LIEBSTER BLOG AWARD для журналу Мистецтво і Люди: Один коментарій

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>