Щотижневі толоки у Львові

Толока

Нарешті у Львів прийшла справжня весна і вже не за горами світлі великодні свята, які, сподіваюсь, нарешті принесуть в наш дім радість і спокій. Традиційний атрибут великодніх свят – загальноміські толоки, на які виходить більшість населення нашої України. Не став виключенням і цей рік, – 12 квітня відбудеться загальноміська толока у Львові.

А тепер трошки про сумне, більшість з нас, і я не є виключенням, після великодньої толоки, надалі засмічують нашу Україну, щоб через рік вийти знову її прибрати і сказати, які ми хороші. :(

Нещодавно група молодих активістів Львова вирішила зробити толоки у Львові щотижневими, тим самим постійно тримати нас у пульсі  чистоти нашого життя.

Протягом трьох тижнів вже були прибрані парки ‘’Погулянка’’, ‘’Зубра’’ і ‘’Цитадель’’, цієї  суботи, 5 квітня 2014 року,  відбудеться генеральне прибирання парку ‘’Знесіння’’.  Організатори запрошують доєднатися всіх тих, хто хоче вже сьогодні міняти своє життя на краще!

Все що вам потрібно – пара рукавиць, хоча б упаковку сміттєвих пакетів – 140 – 160 л., а також, бажано, скотч, щоб розклеювати об’яви про чистий спосіб життя. Практично для кожного прибирання наймається машина для вивозу сміття, щоб наші труди не пройшли даремно.

Можу сказати по собі, від ідіотської  звички смітити дуже важко позбавитися. Я також ще не переборов її до кінця .  Але найкращий засіб – це праця. Прийдіть, допоможіть у прибиранні, і, сподіваюся, ваша свідомість прокинеться!

Повну інформацію про щотижневі зустрічі ви зможете знайти тут.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>