Сатира, як відображення життя

Девайс

Сатира – такий собі вид соціального гумору, який дозволяє нам сміятись дуже часто саме над собою. Пам’ятаю лихі 90-ті, коли сатира була просто на піку популярності. З часом цей жанр трохи забувся. Але зараз, нажаль, чи, можливо, на щастя, сатира знову актуальна, як ніколи! Доводить це нам польський художник Павло Кучинський.

Його актуальні сатиричні сюжети у поєднанні з унікальним авторським стилем зробили його популярним у всьому світі. У кожній своїй роботі він намагається продумати кожну дрібну деталь, щоб кожен малюнок ще глибше сприймався глядачем. Свій унікальний сатиричний світ він створює за допомогою рідкої акварелі і кольорових мілків для малювання на папері.

Питання, що піднімає Павло Кучинський у своїх роботах, це – Що є людина? Куди ми рухаємося? Що є суспільство?.. Його малюнки відображають суть того, що відбувається кожного дня навколо нас – залежність від гаджетів, політизованість практично всіх сфер життя, незрозуміла жорстокість тощо.

Справді, після ознайомлення з сатирою Павла Кучинського, виникає багато думок про наше щоденне життя. І тільки в наших силах бути щасливими, ну, і по можливості, дарувати щастя нашим рідним і друзям!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>